Екстракт лінчжі

Наявність:
В наявності
Ціна :
Договірна
  

Опис

Екстракт лінчжі.

Унікальна рослина Лінчжі є дорогоцінною перлиною в скарбниці китайської медицини. У стародавніх китайських легендах вона вважається чарівним ліками, яке позбавляє хворих від смерті і дає людям енергію, щоб жити вічно.
 
Лінчжі є одним з видів лікарських грибів, який за своїм лікувальному впливу на організм людини не має собі рівних і цінується навіть більше, ніж женьшень. Як у стародавній китайській медицині, так і в сучасній, Лінчжі розглядається як дуже ефективні ліки проти багатьох хвороб, яке дійсно сприяє довголіттю, про що свідчать проведені в наші дні клінічні дослідження.
Лінчжі згадується в багатьох стародавніх китайських медичних книгах: Травник Шень Нуна (Шень Нун Бень Цао Цинь), Компендіум лікарських речовин та ін Монографія (Бень Цао Гань My) описує Лінчжі, як верхнє ліки, що означає - саме дорогоцінний, подароване небесами засіб від хвороб. Також у книгах докладно описувалися характеристики, методи застосування і лікувальні дії Лінчжі: ... запах не різкий, смак злегка гіркий, призначений для усунення переповнення в грудях, збільшення ци (енергії) серця, живлення середньої частини тіла, зміцнення памяті. При постійному застосуванні тіло стає легше і не старіє ... . 
Дивно, що таке древнє опис відповідає сучасним описам дії Лінчжі. Ліки на основі Лінчжі розширюють коронарні артерії серця, збагачують кров киснем, усувають ішемічну хворобу серця (ІХС), запобігають інфаркту міокарда, нормалізують серцеву діяльність і добре лікують неврастенію. 
Лінчжі, в першу чергу, застосовується для профілактики хвороб у літніх людей, також це ліки запобігає патологічне старіння і уповільнює фізіологічне старіння.

В даний час Лінчжі внесений до державного лікарський реєстр Китаю, одночасно він затверджений, як найцінніша харчова добавка.Лінчжі не токсичний, не має протипоказань, може застосовуватися і як ліки, і як харчовий продукт.

Застосовується при радіотерапії та хіміотерапії лейкопенії. Лінчжі застосовують в педіатрії, хірургії, терапії, гінекології, отоларингології.

Лінчжі відноситься до сімейства грибів. Лінчжі ділять за кольорами: червоний, жовтий, білий, зелений, чорний і 6 видів фіолетових. При виробництві даного препарату використовується тільки червоний Лінчжі (Ganoderma Lucidum), тому що він є найефективнішим. 

Екстракт Лінчжі (Ganoderma Lucidum) - у капсулах 
Склад: перероблений і підготовлений порошок суперечка органічного Лінчжі. 
Флакон містить 90 капсул по 0,25 грама. 

Застосування: 
В цілях профілактики по 1 капсулі 3 рази на день. 
У лікувальних цілях по 2 капсули 2-3 рази на день і більше.

З обережністю застосовувати вагітним, які годують груддю, дітям до 14-ти років. 
Не застосовувати за 14 днів до оперативних втручань. 

Лінчжі має складний хімічний склад, відомо більше 150 компонентів з них головні: 

Лінчжі - полісахарид 
В даний час вчені розділили Лінчжі - полісахарид на кілька видів хімічних конструкцій, ланцюг полісахариду складається з трьох ланцюгів моносахарида, конструкція Лінчжі - полісахарид схожа на ДНК і РНК. Являє собою спіральну і сферичну конструкцію, між витками спіралі фіксується водневий ключ, молекулярна вага від 100 до 100000 і більше, молекули, що мають маленький молекулярна вага, знаходяться поза полісахариду, що дозволяє активно стримувати розвиток пухлини. Лінчжі - полісахарид - один з найефективніших компонентів, якому медпрацівники надають великого значення. Полісахарид має властивість стимулювати опірність організму, імунну реакцію, а також стримувати фізіологічну активність пухлини при трансплантації. 
Полісахарид має здатність продовжувати життя: підвищує імунітет, підвищує витривалість організму в умовах кисневої недостатності, виводить вільні радикали, має протирадіаційну дію, має здатність збільшувати синтез ДНК, РНК білка крові, печінки, кісткового мозку. 
Основна дія: 
- Зміцнює природний імунітет; 
- Ефективний при профілактиці ракових захворювань, стримує розвиток ракових клітин; 
- Регулює тиск; 
- Знижує рівень ліпідів і цукру в крові; 
- Має протиалергічну дію; 
- Охороняє від впливу радіоактивних променів (кращий вибір при лікуванні ракових хвороб) 

Речовина трітерпен (triterpenes) 
Трітерпен - це головний «винуватець» гіркого смаку Лінчжі. Ця речовина сприяє травленню, може гальмувати вивільнення амінною структури, полегшує біль, заспокоює нерви. Трітерпен застосовується при інтоксикації, захищає печінку, вбиває ракові клітини і т.д. 
Трітерпен не міститься в інших рослинах! 
Основна дія: 
- Стримує розвиток ракових клітин; 
- Стримує вироблення гістаміну, тим самим виявляє протиалергічну та протизапальну дію; 
- Стимулює обмін речовин (захищає печінку);
- Знижує рівень ліпідів у крові (запобігає виникненню серцевих і серцево-судинних захворювань); 
- Сприяє знищенню паразитів (глисти, найпростіші).

Нуклеозид і стерону 
Ці речовини активізують «повний розквіт» або розпад нейтральних липоцитов жирових клітин. Аденозин, як один з складових, виконує наступні функції: 

- Стримує аглютинацію тромбоцитів; 
- Запобігає закупорці судин в результаті утворення тромбу; 
- Стимулює кровообіг, що особливо корисно для людей середнього та похилого віку, а також для людей, у яких порушена функція системи кровообігу 

Білок «маленьких» молекул 
Молекулярний вага близько 15.000-29.000, до складу входить амін. 
Основна дія: 
- Регуляція імунної системи; 
- Застосовується проти алергії; 
- Застосовується проти гепатиту B. 

Інші ефективні компоненти 
У результаті аналізу було встановлено, що Лінчжі, а також його заграв розчин, містять 16 видів амінокислот і 10 мікроелементів: марганець, мишяк, хром, мідь, залізо, кальції, магній, цинк, селен, германій. Всі вони є необхідними елементами для життєдіяльності людини.

Оплата і доставка

Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
Способи оплати
  • Передоплата
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок
Схожі товари