Лейкопластир тканинний 2,3х7,2

Наявність:
В наявності
Ціна :
Договірна
  

Опис

Лейкопластир тканинний 2,3х7,2.

ХІРУРГІЧНИЙ ТКАНИННИЙ ПЛАСТИР Леопласт виготовлений із застосуванням натурального 100% бавовняного волокна. Завдяки мікроперфорації клейової основи, пластир відмінно пропускає повітря і вологу, чим забезпечується природний процес аерації шкіри. Більш тонка в порівнянні з традиційними тканинними пластирами основа «Леопласт» дозволяє шкірі під пластиром «дихати» і не викликає мацерації шкіри. Запатентований оксидо - цинкове клейове покриття забезпечує довготривалу фіксацію навіть обємних повязок. Котушка пластиру «Леопласт» легко розмотується, при цьому висока ступінь адгезії пластиру проявляється при його безпосередньому зіткненні з шкіряним покривом.

Основа: тканинна основа тілесного кольору, 100% бавовна
Адгезив: оксид цинку
Упаковка: котушка в індивідуальній картонній упаковці з пластмасовим роликом або без ролика, котушка в поліетиленовій упаковці без ролика.
Термін придатності: 5 років
Пластир «Леопласт» незамінний для фіксації тканинних структур і важких предметів медичного призначення. Пластир «Леопласт» використовується для фіксації компресів, тампонів, обємних і щільно прилеглих післяопераційних повязок і покриттів. Призначений також для фіксації катетерів, канюль, зондів, трубок, ендотрахеальних трубок, інших медичних пристроїв. Може використовуватися для фіксації пошкоджених пальців і суглобів. Можливо нанесення написів на поверхню пластиру. Підходить для тривалого носіння.

100% натуральна бавовняна основа
Мікроперфороване клейове покриття пластиру пропускає повітря і вологу, чим забезпечується природний процес аерації
Більше тонка основа дозволяє шкірі під пластиром "дихати", не викликаючи мацерації шкіри
Оксидо - цинкове покриття забезпечує високий ступінь адгезії
Має широкий спектр застосування

Оплата і доставка

Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
Способи оплати
  • Передоплата
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок
Схожі товари