Зубна паста РОКС малина полуниця

Наявність:
В наявності
Ціна :
Договірна
  

Опис

Зубна паста РОКС малина полуниця.

Ефективна зубна паста для дітей від 4 до 7 років розроблена за участю стоматологів з урахуванням вікових особливостей дитини . Популярний смак малини та полуниці мотивує на регулярне чищення зубів.

Показання до застосування , активні компоненти , механізми та ефективність дії :
 
Містить комплекс AMIFLUOR , що містить амінофторид Olafluor 500 частин на мільйон і високу концентрацію ксиліту , завдяки чому забезпечується стійкість зубів до розчинювальній дії кислот , надійний захист ясен від запалення , захист зубів від карієсогенних бактерій і нормалізація мікробного складу порожнини рота. Низькоабразивні формула не травмує тканини зубів (RDA = 45). Для чищення зубів рекомендується використовувати невелику кількість пасти розміром з горошину. Діти дошкільного віку повинні чистити зуби під контролем дорослих. Не містить лаурилсульфат натрію. Зубна паста може бути рекомендована дітям схильним до алергії.
 
Амінофторид є найбільш ефективним джерелом фтору , оскільки забезпечує швидке ( всього за 20 секунд ) формування високостабільного захисного шару на поверхні зубів , що забезпечує профілактику втрати емаллю зубів кальцію і фосфору і сприяє інтенсивному насиченню зубів мінералами. Властивість пасти швидко утворити захисний шар дуже важлива , оскільки багато дітей не витримують рекомендований час чистки зубів ( 3 хвилини).
 
Важливо !
Проведені 2- х річні клінічні спостереження підтвердили високу ефективність зубних паст ROCS дітей.

Оплата і доставка

Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
Способи оплати
  • Передоплата
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок
Схожі товари