Пластир перцевий 10х15

Наявність:
В наявності
Ціна :
Договірна
  

Опис

Пластир перцевий 10х15.

Перцевий пластир представляє собою пластирну масу, нанесену на бавовняну тканину.

Склад маси пластиру включає екстракти стручкового перцю і беладони густої, настій арніки, натуральний каучук, масло вазелінове, соснова каніфоль, ланолін і інші компоненти.

Методи накладення пластиру на шкіру

«Метод аркуша»

Накладають весь аркуш цілком на хвору область, захоплюючи і безболісний простір.

Метод перцевого голковколювання

Накладають шматочки пластиру (1Ч1 см) на біологічні активні точки. Використання цього методу більш ефективно, але вимагає певних знань в області акупунктури.

Перцева рефлексотерапія при болях в шиї

Лікування пластирами виконують, надаючи вплив на два види активних точок: на «точки загальної дії», що володіють цілющим впливом на весь організм людини, і на «дискомфортні точки», або больові, точки.

У першому випадку рекомендують точки: Т14 да-чжуй («великий хребець») і Т13 тао-дао («дорога змін»). У підстави шиї намацують виступ сьомого шийного хребця. У поглибленні під ним і знаходиться точка Т14. Точка Т13 знаходиться, нижче, в ямці наступного хребця.

У другому випадку знаходять болючі точки, що викликають неприємні, дискомфортні відчуття в шиї і плечовому поясі. Для отримання позитивного результату потрібно наклеювати пластир на обидва види точок. Не знімати від 3 до 7 днів.

Рефлексотерапія пластиром при грудному радикуліті

Заклеюють Т13 і Т14. Потім знайдені дискомфортні точки на спині на рівні лопаток, як по центру хребетного стовпа, так справа і зліва від нього.

Рефлексотерапія при хронічних і гострих болях у попереку

Вплив виробляють на дві активні точки. Мін-мень точка Т4 («врата життя») знаходиться в западині між 2 і3 поперековим хребцем. Точка Т3 яо-янь-гуань («межа янь») — в поглибленні між 4 та 5 поперековим хребцем. Потім знаходять болючі точки в області попереку — на просторі, від рівня нижніх ребер до рівня крижів і сідничної складки. Всі точки заклеюють пластиром.

Точковий вплив перцевого пластиру дає виражений знеболюючий ефект при мязово-тонічних і рефлекторних синдромах, але при значних пошкодженнях хрящової і кісткової тканини він не допоможе.

Оплата і доставка

Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
Способи оплати
  • Передоплата
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок
Схожі товари